• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ЦІКАВЕ У ВЕСНЯНЦІ

 Веснянка"Треба дати українцям право на національні традиції" С.Ф.Русова="Нові знання -це краплина свіжої води, яка має падати на підготовлений грунт" С.Ф.Русова="Спостерігайте дитину , коли вона грається, і ви знайдете ключ до розуміння її душі" С.Ф.Русова Веснянка"Це диво дивне - театр" С.Ф.Русова Веснянка"Найдорожчий скарб у кожного народу - його діти" С.Ф.РусоваДНЗ №1 м.Біла Церква"Улюблена праця дітей - це малювання" С.Ф.Русова


Пропонуємо Вам ідеї щодо створення предметно-розвивального середовища як необхідної умови вільного розвитку дитини. Вихователь-методист Олена Люкшина та вихователь Ольга Лифенко вже давно втілюють їх у своїй творчості й отримують чудові результати.СВЯТО ТЕАТРУ У "ВЕСНЯНЦІ"

Тиждень театрального мистецтва, який відбувся у ДНЗ №1 "Веснянка" з 03.02.2014 року по 07.02 2014 року в рамках фестивалю - це унікальна подія, якій потрібно надати належного місця та широкого розголосу. Дане свято було проведене з метою виконання Державної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року, листа Міністерства освіти і науки України від 21.10.2013 року № 1/9-735, з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення та розвитку талановитих дітей дошкільного віку.


Ця подія має стати доброю традицією, що є частиною естетичного, духовного, кільтурного виховання дітей.

Ппрограма тижня мала підтеми:

Чарівний світ театру
1. Бесіда про театр та його види
2. Тематичне заняття "Свято мистецтва"
3. Виставка малюнків "Театр очима дітей"

До тетру завітала казка
1. Драматизація українських народних казок 2. Ігри драматизації, театралізовані ігри3. Руховий світ (виготовлення атрибутів до улюблених казок)

Театр і поезія
1. Читання та декламування віршів
2. Складаємо поетичну збірку

"Вокальні перлини"

1. Пісенна мозаїка (розучування та виконання пісень)
2. Бесіди про українську народну пісню

Звітний концерт "Таланти твої "Веснянко"
Нагородження лауреатів в номвнаціях:
- "Найкращі актори";
- "Краще декламаторське виконання";
- "Вокальні перлини";
- "Кращий малюнок";
- "Танювальний калейдоскоп".


Слід відмітити батьків та дітей групи № 2 за активну участь у виставці творчих робіт "Театр очима дітей", вихованців групи № 7 , вихователь Давидова М.М., за запальний танок під час звітного концерту; Поліщук Аню та Король Діану група № 12, вихователь Шулятьєва О.В., Кириченко Женю, Тонкошкуренко Катю, Кирилову Настю, Вода Артема, Климчук Артема, Шевченко Ігоря група № 1, вихователь Лифенко О.М.

Завідувач ДНЗ №1 "Веснянка" Красовська Наталія Петрівна подякувала усім присутнім за яскраве свято, де юні таланти, як справжні професійні артисти демонстрували свою виконавську, творчу майстерність. Підсумком тижня театрального мистецтва було нагородження лауреатів дипломами, які під гучні аплодисменти керівник закладу вручила маленьким акторам.

" Краса вишуканого мистецтва збагачує душу дитини враженнями правди, краси і захоплює її уяву, в душі складається глибоке почуття, бажання здійснювати красу і творити добро"

С.Ф.Русова

/Files/images/festival/Безимени-000000001.jpg/Files/images/festival/Безимени-00051.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1856

Коментарi