У 2020 - 2021 навчальному році освітній процес здійснюється відповідно розкладу

Розклад занять

для дітей раннього віку (3 рік життя)

групи № 9

на 2020-2021 навчальний рік

ПОНЕДІЛОК

1. Ознайомлення з соціумом

2. Художньо-продуктивна діяльність (Аплікація 1-3 т. , ліплення - 2-4т.)

ІІ половина дня

Сенсорний роз-к та конструювання

ВІВТОРОК

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2.Здоров’я та фізичний розвиток ( фізкультура) 9.30

ІІ половина дня

Розваги 15.30

СЕРЕДА

1. Художньо-продуктивна діяльність (Музична діяльність) 9.10

2. Ознайомлення з природним довкіллям

ІІ половина дня

ОБЖД 1-3т. Основи здоров’я 2-4т.

ЧЕТВЕР

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 9.30

ІІ половина дня

Соціально – моральний розвиток 1-3т. (художня література 2-4т.)

П’ЯТНИЦЯ

1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9.10

2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

ІІ половина дня

Сенсорний роз-к

Розклад занять

для дітей раннього віку (3 рік життя)

групи № 11 на 2020-2021- н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9.10

2. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація 1-3 т. ліплення - 2-4т.)

ІІ половина дня

Сенсорний розвиток та конструювання

ВІВТОРОК

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 9.30

ІІ половина дня

Соціально-моральний розвиток 1-3т. Художня література 2-4т.

СЕРЕДА

1. Ознайомення з природним довкіллям

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9.40

ІІ половина дня

ОБЖД 1-3т. Основи здоров’я 2-4т.

ЧЕТВЕР

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

ІІ половина дня

Розваги 15.30

П’ЯТНИЦЯ

1. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 9.30

2. Ознайомлення з соціумом

ІІ половина дня

Сенсорний розвиток

Розклад занять

для дітей молодшого дошкільного віку (4 рік життя)

групи № 7 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Ознайомлення з природним довкіллям та з соціумом

2. Художньо-продуктивна діяльність (Музична діяльність) 10.10

ІІ половина дня

Конструювання 1-3т. Літературна діяльність (вірші, театри) 2-4т.

ВІВТОРОК

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 9.50

ІІ половина дня

Розваги 15.30

СЕРЕДА

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з соціумом та художньо-продуктивна діяльність

(аплікація 1-3 т ліплення 2-4 т.)

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура на прогулянці )

ІІ половина дня

Трудова діяльність

ЧЕТВЕР

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

2. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 9.50

ІІ половина дня

ОБЖД 2-4 т. та Основи здоров’я 1-3 т

П’ЯТНИЦЯ

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність ) 9.40

ІІ половина дня

Самостійна художня діяльність

Розклад занять

для дітей молодшого дошкільного віку (4 рік життя)

групи № 1 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 9.50

ІІ половина дня

Конструювання 1-3т. Літературна діяльність (вірші, театри) 2-4т.

ВІВТОРОК

1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність ) 9.10

2. Ознайомлення з соціумом та з природним довкіллям

3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

ІІ половина дня

Трудова діяльність

СЕРЕДА

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 9.50

ІІ половина дня

Розваги 15 30

ЧЕТВЕР

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з соціумом та аплікація 1-3т. ліплення 2-4 т.

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура на прогулянці)

ІІ половина дня

ОБЖД 1-3 т. та Основи здоров’я 2-4 т.

П’ЯТНИЦЯ

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність ) 10.40

ІІ половина дня

Самостійна художня діяльність

Розклад занять

для дітей молодшого дошкільного віку (4 рік життя)

групи № 10 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (Малювання)

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура на прогулянці)

ІІ половина дня

Конструювання 1-3т. Літературна діяльність (вірші, театри) 2-4т.

ВІВТОРОК

1. Ознайомлення з природним довкіллям та з соціумом + економіка

2. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 10.20

ІІ половина дня

Розваги 15.30

СЕРЕДА

1. Логіко-математичний розвиток

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

3. Художньо-продуктивна діяльність (Музична діяльність) 10.10

ІІ половина дня

Трудова діяльність

ЧЕТВЕР

1. Ознайомлення з соціумом та художньо-продуктивна діяльність (аплікація 1-3 .т ліплення 2-4 т.)

2. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 10.20

ІІ половина дня

ОБЖД 2-4 т. та Основи здоров’я 1-3 т

П’ЯТНИЦЯ

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (Музична діяльність) 10.10

ІІ половина дня

Самостійна художня діяльність

Розклад занять

для дітей середнього дошкільного віку (5 рік життя)

групи № 4 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

( За Л. Шелестовою)

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 10.40.

ІІ половина дня

Конструювання1-3т. Літературна діяльність (вірші, театри) 2-4т.

ВІВТОРОК

1. Здоров’я та фізичний розвиток ( фізкультура) 9.10

2. Ознайомлення з соціумом та з природним довкіллям

3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

ІІ половина дня

Розваги 15.30

СЕРЕДА

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 10.40

ІІ половина дня

ОБЖД 1-3 т. Правове виховання 2-4 т.

ЧЕТВЕР

1.Здоров’я та фізичний розвиток ( фізкультура) 9.10

2. Логіко-математичний розвиток

ІІ половина дня

Гурткова робота 15.00 Трудова діяльність.

П’ЯТНИЦЯ

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2 . Ознайомлення з соціумом та художньо-продуктивна діяльність

(аплікація 1-3 ліплення 2-4 т.)

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультури на прогулянці ), дит.туризм

ІІ половина дня

Самостійна художня діяльність

Розклад занять

для дітей середнього дошкільного віку (5 рік життя)

групи № 14 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

(За Л. Шелестовою)

2. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультури на прогулянці), дитячий туризм

ІІ половина дня

Конструювання1-3т. Літературна діяльність (вірші, театри) 2-4т.

ВІВТОРОК

1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9.40

2. Ознайомлення з соціумом та художньо-продуктивна діяльність (аплікація 1-3 ліплення 2-4 т.)

ІІ половина дня

Розваги 15.30

СЕРЕДА

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура) 10.20

ІІ половина дня

ОБЖД 1-3 т. Правове виховання 2-4 т.

ЧЕТВЕР

1. Логіко-математичний розвиток

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 10.40

ІІ половина дня

Трудова діяльність

П’ЯТНИЦЯ

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток ( фізкультура) 9.40

3. Ознайомлення з соціумом та з природним довкіллям

ІІ половина дня
Самостійна художня діяльність

Розклад занять

для дітей старшого дошкільного віку (6 рік життя)

логопедичної групи № 3 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з соціумом та з природним довкіллям

3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.20

ІІ половина дня

Художня праця, колективна праця

ВІВТОРОК

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + грамота (логопедичне)

2. Ознайомлення з соціумом та з природним довкіллям + художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 10.40

ІІ половина дня

Самостійна художня діяльність

СЕРЕДА

1. Логіко-математичний розвиток

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура на прогулянці)

ІІ половина дня

Розваги 15.30

ЧЕТВЕР

1. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 9.10

1. Ознайомлення з соціумом + Аплікація 1-3т., конструювання 2-4т.

ІІ половина дня

Художня література

П’ЯТНИЦЯ

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + грамота (логопедичне)

2. Художньо- продуктивна діяльність (малювання)

3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.20

ІІ половина дня

Правове виховання 1-3т. Основи здоров’я (ОБЖД, валеологія) 2-4т.

Розклад занять

для дітей старшого дошкільного віку (6 рік життя)

логопедичної групи № 5 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Логіко-математичний розвиток

3.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

1. Здоров’я та фізичний розвиток 1100

ІІ половина дня

Художня праця, колективна праця

ВІВТОРОК

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + грамота (логопедичне)

2. Ознайомлення з природним довкіллям та художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 11.20

ІІ половина дня

Самостійна художня діяльність

СЕРЕДА

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з соціумом+Аплікація 1-3т., конструювання 2-4т

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура на прогулянці)

ІІ половина дня

Розваги 15.30

ЧЕТВЕР

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + грамота (логопедичне)

2. Ознайомлення з соціумом

3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 10.00

ІІ половина дня

Художня література

П’ЯТНИЦЯ

1. Ознайомлення з соціумом та з природним довкіллям

2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

3. Здоров’я та фізичний розвиток 11.00

ІІ половина дня

Правове виховання 1-3т. Основи здоров’я (ОБЖД, валеологія) 2-4т.

Розклад занять

для дітей старшого дошкільного віку (6 рік життя)

групи № 6 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Ознайомлення з соціумом та з природним довкіллям

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 11.00

ІІ пололовина дня

Правове виховання 1-3т. Основи здоров’я ( ОБЖД, валеологія) 2-4т.

ВІВТОРОК

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з соціумом та художньо-продуктивна діяльність(малювання)

3. Здоров’я та фізичний розвиток 11.00

ІІ половина дня

Розваги 15.30

СЕРЕДА

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (грамота)

2. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 11.10

ІІ половина дня

Художня література, самостійна художня діяльність.

ЧЕТВЕР

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з соціумом та художньо-продуктивна діяльність. Аплікація 1-3т., конструювання 2-4т.

3. Здоров’я та фізичний розвиток 11.00

ІІ половина дня

Гурткова робота 15.00

П’ЯТНИЦЯ

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Ознайомлення з природним довкіллям та художньо-продуктивна

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура на прогулянці), діяльність (ліплення)

ІІ половина дня

Художня праця, колективна праця

Розклад занять

для дітей старшого дошкільного віку (6 рік життя)

групи № 2 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність.(музичне виховання) 9.40

3. Ознайомлення з соціумом та з природним довкіллям

ІІ половина дня

Художня праця, колективна праця

ВІВТОРОК

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з природним довкіллям та художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура на прогулянці)

ІІ половина дня

Розваги 15.30

СЕРЕДА

1.Здоров’я та фізичний розвиток 9.10

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (грамота)

ІІ половина дня

Художня література, самостійна художня діяльність.

ЧЕТВЕР

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з соціумом та художньо-продуктивна діяльність Аплікація 1-3т., конструювання 2- 4т.

3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 11.10

ІІ половина дня

Гурткова робота 15.00

П’ЯТНИЦЯ

1.Здоров’я та фізичний розвиток 9.10

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

3. Ознайомлення з соціумомтахудожньо-продуктивна діяльність (малювання)

ІІ половина дня

Правове виховання 1-3т. Основи здоров’я (ОБЖД, валеологія) 2-4т.

Розклад занять

для дітей старшого дошкільного віку (6 рік життя)

інклюзивної групи № 8 на 2020-2021 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.10

2. Ознайомлення з соціумом та з природним довкіллям

3. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

ІІ половина дня

Художня праця, колективна праця

ВІВТОРОК

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з природним довкіллям та художньо-продуктивна діяльність (ліплення).

3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 10.10

ІІ половинадня

Художня література

СЕРЕДА

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (грамота)

2. Здоров’я та фізичний розвиток 1100

ІІ половина дня

Самостійна художня діяльність

ЧЕТВЕР

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з соціумом та художньо-продуктивна діяльність. Аплікація 1-3т., конструювання 2-4т

3. Здоров’я та фізичний розвиток (фізкультура на прогулянці),

ІІ половина дня

Розваги 15.30

П’ЯТНИЦЯ

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Ознайомлення з соціумом та художньо- продуктивна діяльність (малювання)

3 . Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 11.10

ІІ половина дня

Правове виховання 1-3т. Основи здоров’я (ОБЖД, валеологія) 2-4т.

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi